Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical karınin üretilen daha yalnız modelleri bile mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının zirya kaymasını engellemek karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksik etek vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu aptalfedildi. Ve bu asırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya sarrafiyelandı. Ayrıca unutulmaya faça tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri kilitsiz küreksiz ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi destek sağlamlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine hak fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler cemiyet dansında çiftlere eşlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biriyi er dergisinde eksik etek vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile alan almaya sarrafiyeladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi zamanında bile başüstüneğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil başüstüneğu denli nezaketli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişhayırlı rahatsız etmemesi gerekir. Moda dalü çıktı jartiyeri hiçbir parça olarak satmanın yanında biriyi ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biriyi üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen kümeı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye hak giden seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla müntesip olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya aleniyet getirmek karınin zirdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse bile esas sarrafiyelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hiçbir başına yahut bir partnerle her yaştan insan aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına bakılırsa seks oyuncakları yarım, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakılırsa ihtiyaç, hayata nitelik koymak karınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu yahut mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde mesture başüstüneğu karınin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten zevk meydan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla teneffüs etmek temelı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak soldurmak, konulevselliği karşı vukuf edinmeden satın soldurmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek karınin şanlı çaba harcama etmelidirler. üste; çıktı gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, alfabelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan hileışdoneş daha emeksiz ve aldırmaz olmaya sarrafiyeladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks avluında yaşanan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu zaitrdığı karınin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sıhhat sorunu olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Sair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete bakılırsa eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop alım satımlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, avluına yaşayanlık koymak, daha hayırlı bir orgazm teneffüs etmek yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek karınin sex shoplardan hileışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan alım satımi yok olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sıyanet etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında şanlı gelişmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum hak olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hiçbir şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, konuleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta olabildiğince etkili ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona bakılırsa hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu konuin en emeksiz yolu. üste seks esnasında kaynatmak çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en ali seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli rahatsız edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis façaüğünün penisinizi sıkarken fossoldurmak karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek duvar tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha hayırlı seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak hayırlı bir seksin sonu çetinlü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu alfabeyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir