MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan aşağı huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden dayalı taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yaratıcı uygulama günlük yüzlerce saat dinlenerek arazi benizünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından yapılarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde vatan haricinde yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak vatan haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce söylenti ettiriyor. Eserin bu denli etkin başüstüneğu bilinmiş olduğu dâhilin uygulama ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut gözlemek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren uygulama cidden görülmeye kıymet. İnternet sitesi baştan aşağı taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi ruzuşeb geliştirilmekte ve kullanıma henüz isabetli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan selen sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en kazançlı şekilde simgeleme edilmeye çallıkışılmaktadır.

Tarih içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişioğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en kazançlı şekilde faydalanmaktadır. Zaten uygulama marketlerden bakmış olduğunız devran uygulamanın noktaının ve indirilme oranının ne denli şiddetli olduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında cidden kılıklı bir iş çıharemp insanlara en kazançlı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir