Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçserak Kültür, ziraat makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri sinein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına müsait olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Makul cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve barınma havaını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel ziraat yapmaya serladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını kontralayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat talep ve ziraat bölümünün derece derece çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Teknoloji ile müşterek gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri üzere ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten sadece ziraat bölümü değil, ülkenin dış satım hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçserak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en yavuz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile devimsel ve takatlü anatomi kaynağına mevla olan Üçserak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş eder sağlayıcı Üçserak Kültür; şişman Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını kadimî yükseltmektedir. ötümlü ilerleme ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçserak Kültür ürünlerinin hem memleket süresince hem de memleket haricinde güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Kültür, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçserak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin müsait ve tartılı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi kifayetli ve gerçek bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile fuzuli gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mümbit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde elan az efor kullanma ederek çok elan katkısızlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok elan katkısızlıklı kalır ve toprağınızdan elan bir tomar semere ve sebzevat elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan mümbit bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en büyük gereksinimlerı olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan mümbit özetlar elde edebilirsiniz.

Üçserak Kültür olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden hamil olmak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da kilitsiz küreksiz bir trap hafriyatsına tevdi etmek sinein münteşir olarak kullanılır. Ense yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Ense yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden hamil olmak sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı üzere alanlara tevdi etmek sinein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir ilişkilantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değfiiltirilebilir ve birkötü ataşmanla da rahatletilebilir. Asıl dahişenler umumiyetle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakılırsa nispeten düşüt maliyetleri ve çok uygunlükleri de dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler sinein tercih edilebilecek birkötü üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem de kalite olarak kazanım katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçserak Kültür’ın dip yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin tahsil ve balyalama fiillemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması fiillemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçserak Kültür olarak Ot Derç Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Ağızotu katışık makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği bugün hayvanın benzinü ve etinden mahsul hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm gıdaları yalnızca seferde alabilir ve elan yavuz beslenebilir. Ağızotu karmanın konstrüksiyonlması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek elan yavuz beslenmesine böylece elan bir tomar mahsul almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Ağızotu Muhtelit Makinaları da Üçserak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Kültür olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu üzere en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı ensesi kalın ve mümbit bir zirai üretim sinein büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı sinein önemli bir köprü fiillevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan yavuz durumlara gelmesi sinein zirai dış satım noktasında Üçserak Kültür olarak tüm çhileışanlarımızın yardımsıyla müşterek
Üçserak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir